Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Grup Hepsiciler Burada Sen nerdesin??Grup Hepsi Fan Club'a üye ol MUTLU ol! :D

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum

2 posters
YazarMesaj
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :
Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum Empty
MesajKonu: Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum   Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:19 pm

Dört yıllık birlikteliklerini önceki akşam Sortie’deki düğünle taçlandıran Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’u dostları yalnız bırakmadı. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı gecede sahneye çıkan Sezen Aksu, “Normalde düğünlere gitmem ama burada gerçek bir aşka tanıklık ediyorum” dedi. İşte geceden notlar:

- Sinan Çetin, Yalçın Akyıldız, Erol Günaydın, Melek ****** ve Müjdat Gezen şahitlik yaptı.

- Rahatsızlığı nedeniyle geceye katılamayan Erol Günaydın, mekan içersinde kurulan barkovizyon aracılığıyla şahitlik yaptı.

- Çağla Şıkel, yirmi arkadaşının oluşturduğu gelin yolundan geçerek konuklara selam verdi.

- Düğündemekan süslemesi için 3 bin 300 adet gül kullanıldı.

- Gecenin en ilginç olayı gelin çiçeğini Raga Oktay’ın yakalamasıydı.
http://hepsifanclub.bbgraf.com
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :
Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum Right_bar_bleue

Değerler

MesajKonu: Geri: Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum   Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:21 pm

Saol...yaşasın
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :

Değerler

MesajKonu: Geri: Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum   Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:21 pm

bişey değil..
http://hepsifanclub.bbgraf.com

Sezen: Gerçek bir aşka tanık oldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sezen Yine Costurdu