Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Grup Hepsiciler Burada Sen nerdesin??Grup Hepsi Fan Club'a üye ol MUTLU ol! :D

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ünlülerin komik lafları

3 posters
YazarMesaj
Aybhqe_Gülhjin
Admin
Admin
Aybhqe_Gülhjin

Karma Puan :
ünlülerin komik lafları Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ünlülerin komik lafları Right_bar_bleue

ünlülerin komik lafları Empty
MesajKonu: ünlülerin komik lafları   ünlülerin komik lafları EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:52 am

-Salak olabilirim ama aptal asla.... ASENA

-Ben meme kanserine şahsen karşıyım.... SİNEM GÜVEN

-Mozart Türkiye'de konser vermeye gelirse tabi ki dinlemeye gideriz.....EMRAH

-Allahı size emanet ediyorum.... TANSU CILLER

-Tüneli kaçmak için mi kazdınız .... REHA MUHTAR

-İsmini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar İngiltereden arıyor.... A TAKIMI

-Kendime ait görüşlerim çok güçlü görüşlerim var ama onları her zaman onaylamıyorum..... CORC W BUSH

-Polis yolu az sonra işlenecek bir cinayetin tatbikatı için kapattı....KANAL D ANA HABER

-Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz değil mi arkadaşlar....BEYAZ

-23.Yüzyılı yaşadığımız bu günlerde başıma gelen bu dram...Q KIZI REYHAN

-Cinayetler dışında en düşük suç oranına sahibiz..... WASHINGTON D.C.
VALİSİ MARION BARRY

-Sigara içmek öldürür öldüğümüzde hayatimizin önemli bir bölümünü kaybederiz ....BROOKE SHIELDS

-Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN

-Cumhuriyet 1927 yılıda ilan edildi ......Tuğba OZAY

-****** ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN

-Bugün 10 Kasım ******'ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz......ELIFNAĞME

-Kendimi o kadar güzel buluyorum ki, peşimden koşulsun istiyorum... İstediğim her erkeği elde edebilirim. Bu işin kendini sevmekten geçtiğini anladım.
AKREP NALAN

-******’e olan sevdamızı bir türlü kimse anlayamadı, buradan saygılarımı sunuyorum... Olmasaydı, benim adım Abraham Sweetvoice olabilirdi.
İBRAHİM TATLISES

-40 milyon oyun 10 milyonunu alarak yüzde 67 temsil meşrudur ama vicdana sığmıyor... Ben bu oyla Çankaya’ya oturmam.
SÜLEYMAN DEMİREL
:yuppi :D
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :
ünlülerin komik lafları Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ünlülerin komik lafları Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

MesajKonu: Geri: ünlülerin komik lafları   ünlülerin komik lafları EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:55 am

Teşekkürler...

Fransızlarda Amma Kültürlü... :P

Allahım Cahil Şeyler Yaa

Mucuukk :cicek
ogulcan.fb
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

Karma Puan :
ünlülerin komik lafları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ünlülerin komik lafları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ünlülerin komik lafları   ünlülerin komik lafları EmptyPaz Ağus. 17, 2008 4:57 am

:alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis

ünlülerin komik lafları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-