Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Grup Hepsiciler Burada Sen nerdesin??Grup Hepsi Fan Club'a üye ol MUTLU ol! :D

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAĞLIĞINA KAVUŞTU

2 posters
YazarMesaj
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :
SAĞLIĞINA KAVUŞTU Left_bar_bleue999 / 100999 / 100SAĞLIĞINA KAVUŞTU Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

SAĞLIĞINA KAVUŞTU Empty
MesajKonu: SAĞLIĞINA KAVUŞTU   SAĞLIĞINA KAVUŞTU EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:49 pm

MEME KANSERİ TEŞHİSİ KONAN OYA BAŞAR, SAĞLIĞINA KAVUŞTU VE DUYGULARINI ANLATTI.
Geçtiğimiz yılın son günlerinde meme kanseri teşhisi konan ve geçirdiği ameliyatların ardından kemoterapiye başlayan Oya Başar, 'Bu zor günlerimde yakın dostlarım beni hiç yalnız bırakmadı. Hepsi yanımdaydı. Beni hiç yalnız bırakmadılar. Çünkü çok güzel bir sevgi biriktirmişim çevremde. Hastayken o sevgiyi rahat rahat harcadım' dedi.

Geçen yıl rahatsızlığına rağmen 'Benim Annem Bir Melek' dizisinde başrol oynayan ve rap şarkıcısından taksi şoförüne kılıktan kılığa giren Oya Başar, dizinin sezon finali yapmasıyla tedavi için Amerika'ya gitmişti. Ünlü tiyatrocu, Türkiye'ye mutlu haberlerle döndü.

Sağlığına kavuşmanın sevincini yaşayan sanatçı şimdi de ekip arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmenin heyecanı içinde. Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal, Dolunay Soysert, Şehsuvat Aktaş, Ayçin İnci, Nilgün Belgün'ün de rol aldığı 'Benim Annem Bir Melek' ekibi, Başar'ın dönüşüyle yeni sezon çekimlerine şampanya patlatarak başladı. Başar'ın canlandırdığı Neriman karakteri bu yıl açılışı futbol fanatiği olarak yaptı ve evini stadyuma çevirdi.
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :
SAĞLIĞINA KAVUŞTU Left_bar_bleue999 / 100999 / 100SAĞLIĞINA KAVUŞTU Right_bar_bleue

Değerler

SAĞLIĞINA KAVUŞTU Empty
MesajKonu: Geri: SAĞLIĞINA KAVUŞTU   SAĞLIĞINA KAVUŞTU EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:51 pm

Saol... =)
http://hepsifanclub.bbgraf.com
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :

Değerler

SAĞLIĞINA KAVUŞTU Empty
MesajKonu: Geri: SAĞLIĞINA KAVUŞTU   SAĞLIĞINA KAVUŞTU EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:54 pm

bişi deil aşqo ;)

SAĞLIĞINA KAVUŞTU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-