Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Grup Hepsiciler Burada Sen nerdesin??Grup Hepsi Fan Club'a üye ol MUTLU ol! :D

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı

2 posters
YazarMesaj
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :
Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı Empty
MesajKonu: Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı   Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:16 pm

70 yaşında ama Serdar Ortaç'ın tüm şarkılarını ezbere söylüyor....

Antalya'da, hayranlarının karşısına çıkan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, 7'den 70'e herkesi coşturdu.

Serdar Ortaç'a 'Evladım' diyerek sesini duyurmaya çalışan ve tüm şarkılarını ezbere söyleyen 70 yaşındaki Nazmiye Nine, görenleri şaşırttı.

Ortaç'ı çok sevdiğini söyleyen Nazmiye Nine, "Serdar şarkıları benim ruhumun gıdası. Benim hastalığımı onun şarkıları iyileştirdi. Serdar benim evladım" dedi.
http://hepsifanclub.bbgraf.com
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :
Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı Right_bar_bleue

Değerler

MesajKonu: Geri: Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı   Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:18 pm

Saol...yaşasın
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :

Değerler

MesajKonu: Geri: Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı   Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:24 pm

bişi deil..
http://hepsifanclub.bbgraf.com

Serdar Ortaç'ın 70'lik hayranı
1 sayfadaki 1 sayfası