Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Grup Hepsiciler Burada Sen nerdesin??Grup Hepsi Fan Club'a üye ol MUTLU ol! :D

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum

2 posters
YazarMesaj
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :
Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum Empty
MesajKonu: Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum   Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:13 pm

Şarkıcı Bengü, günah çıkarttı. İlk albümünü çıkardığı günlerde Hande Yener ve Demet Akalın ile yoğun bir polemik yaşayan Bengü, yaptığının doğru olmadığını söyledi.

FAZLA KONUŞMUŞUM

Genç şarkıcı şunları söyledi; "Tartışmaların içindeydim ama yaptıklarımın farkında değildim. Şimdi geçen seneki Bengü'yü gördüğümde kendime kızıyorum. Çünkü birazcık fazla konuşmuşum. Doğrusu önceki albümümün elde ettiği başarıyı hazmedemedim. Çok büyük bir heyecandı. Ama şimdi artık daha naif bir Bengü var. Kimseyi kendime rakip görmüyorum. Herkesle iyi geçinmek istiyorum."
http://hepsifanclub.bbgraf.com
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :
Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum Empty
MesajKonu: Geri: Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum   Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:56 pm

saol :cool:

Artık Kimseyi Rakip Görmüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası