Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Grup Hepsiciler Burada Sen nerdesin??Grup Hepsi Fan Club'a üye ol MUTLU ol! :D

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Allah beni boş vaktinde yaratmış

2 posters
YazarMesaj
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :
Allah beni boş vaktinde yaratmış Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Allah beni boş vaktinde yaratmış Right_bar_bleue

Değerler
+Rep: 0

Allah beni boş vaktinde yaratmış Empty
MesajKonu: Allah beni boş vaktinde yaratmış   Allah beni boş vaktinde yaratmış EmptyCuma Ağus. 15, 2008 12:46 pm

Ekranın en güzel yüzlerinden biri olan oyuncu Merve Sevi, "Oynadığım bir diziye benden daha güzel bir kız gelince yapımcıyla direk görüşüyorum. Tamam hoş kız gelecek ama benim kadar değil" diye konuştu.

Merve dikkat ettim, şu kapıdan girmenle birlikte hayranlık dolu bütün bakışlar üzerine çevrildi. Toplumda ilgi odağı olmak her zaman hoşuna gidiyor mu?

En sevdiğim şeydir bu. Belki bunun için yaşıyorum diyebilirim. Nasıl anlatayım; bu benim için mükemmel bir duygu. Evde giyindiğim zaman biliyorum ki, bana bakacaklar. Bunun çok güzel olmakla ya da kusursuz giyinmekle alakası yok. Benim içimden gelen özgüvenim bu. Bakmasalar bile bakıyormuş gibi hissediyorum...
http://hepsifanclub.bbgraf.com
Cendy
Admin
Admin
Cendy

Karma Puan :
Allah beni boş vaktinde yaratmış Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Allah beni boş vaktinde yaratmış Right_bar_bleue

Değerler

MesajKonu: Geri: Allah beni boş vaktinde yaratmış   Allah beni boş vaktinde yaratmış EmptyCuma Ağus. 15, 2008 12:50 pm

Saol...
=SoSweeT=
Admin
Admin
=SoSweeT=

Karma Puan :

Değerler

MesajKonu: Geri: Allah beni boş vaktinde yaratmış   Allah beni boş vaktinde yaratmış EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:04 pm

bişey deil..
http://hepsifanclub.bbgraf.com

Allah beni boş vaktinde yaratmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-